Emakine.net, endüstrinin en önemli unsurları olan makinelerin alım satımına aracılık etmek ve ilan yayınlamak maksadıyla kurulmuş kapsamlı bir internet sitesidir. Sitemize herkes üye olup, metal işleme makineleri başta olmak üzere ilanlarını yayımlayabilir ve geniş bir alıcı ağına erişebilir.
Gelişen teknoloji ile birlikte alışveriş mecralarının da ciddi biçimde değişmiş olması sebebi ile, alım satım için en doğru mecra olan internetin doğru biçimde kullanılması, ticari ağın da mükemmel çalışmasını sağlamaktadır. Genel maksatla açılan alım-satım sitelerinin aksine emakine.net yalnızca endüstri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin alım satımının yapıldığı bir sitedir ve kullanıcıları da doğal olarak sektör profesyonelleridir.
Sitemiz teknik altyapısı ve sahip olduğu network ile aynı anda tüm dünyaya ürününüzü tanıtabileceğiniz benzersiz bir kaynaktır. Sitemize üye olduğunuzda ücretsiz olan 15 ilanlık hak hesabınıza tanımlanır. Bu ilan haklarınız tükendiğinde ise sisteme mağaza olarak üye olabilir, bir çok ayrıcalıktan faydalanmanın yanı sıra, sınırsız ürün girişi de yapabilirsiniz.
Emakine.net üzerinde verilen ilanlara ayrıca eklentiler yapılabilmektedir. İlanınızın etkinliğini artırmak amacıyla dilerseniz, vitrin ilanı özelliği ekleyebilir veya diğer öne çıkarma seçeneklerini kullanarak ilanınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Emakine.net, sektörel ihtiyaçların hızla karşılanabildiği güçlü bir tedarik ağı oluşturmak vizyonu ile kurulmuş bir sitedir. İhtiyaç sahiplerine uygun fiyatlarla ve kolayca ürünlere ulaşma imkanı sağlarken, satıcılara da ürünlerini en hızlı biçimde pazarlama imkanı sunmaktadır.
Gelişmiş teknolojisi ile ilan veren veya müşterinin kolayca kullanabildiği kapsamlı bir kaynak olan emakine.net, her geçen gün gelişen kod yapısı ile sizlere daha fazla fayda üretmek için çalışmaktadır.

                                                                                                           https://emakine.blogspot.com.tr

0 yorum